یکشنبه , ژانویه 23 2022

حمله مشترک سرمچاران و سپاه پاسداران به یکی از پایگاه های سازمان جیش العدل ناکام ماند

بسم الله الرحمن الرحیم

سازمان جیش العدل جهت تنویر افکار عمومی و آگاهی رسانی به ملت سرافراز بلوچ اعلام میدارد حمله مشترک نیروهای جدایی طلب بلوچ پاکستانی و سپاه پاسداران با هشیاری مجاهدین جان برکف ارتش عدل با بر جا گذاشتن تلفات لجستیکی از سوی مهاجمین ناکام ماند.

بامداد روز یکشنبه ۶ تیرماه ۱۴۰۰ مجاهدین سازمان جیش العدل متوجه پیشروی یک تیم عملیاتی از جانب کوه های قسمت شمالی مُشرِف به یکی از پایگاه های خود میشوند که با هشیاری و اقدام سریع مبارزین، مهاجمین با برجای گذاشتن یک دستگاه خودرو، از منطقه فرار میکنند. قابل توضیح است این عملیات تحت پوشش پهپادهای تجسسی سپاه پاسداران بوده است که در حین این عملیات یک پهپاد تجسسی سپاه پاسداران که وظیفه ارسال اطلاعات دقیق را برای حمله و عقب نشینی مهاجمین بر عهده داشته است با بهره گیری از آتش سنگین پدافند هوایی مبارزین مورد هدف قرار گرفته است که احتمال وارد شدن آسیب بر این پرنده دور از انتظار نیست اما با این وجود از سرنوشت دقیق آن اطلاعی در دست نمیباشد.

شواهد مدلل تائید میکند این اقدام توسط گروه های موسوم به B.L.F با رهبری آقای “دکتر الله نظر” و B.R.A با رهبری آقای “براهمداغ بگتی” تحت حمایت رژیم ولایت فقیه صورت گرفته است.
قابل یادآوری است این دو گروه پیشتر در سال ۲۰۱۷ پس از نصب یک کمین بر مسیر خودروهای سازمان جیش العدل در منطقه “پروم” واقع در ناحیه “بمپشت” و ادعای به شهادت رساندن یازده تن از مبارزین سازمان جیش العدل رسما بر علیه آزادی خواهان مجاهد بلوچ اعلام جنگ کرده بودند. این در حالی است که این گروه ها پیشتر اقدامات ایضائی مختلفی را علیه سازمان جیش العدل انجام داده بودند. که از جمله دستگیری سه تن از جانبرکفان مسیر عزت و کرامت و تحویل آنها به سپاه پاسداران میباشد.

اطلاعات موثق سازمان جیش العدل تائید میکند گروه های جدایی طلب بلوچ مستقر در ایران که تحت حمایت مالی، تسلیحاتی و لجستیکی دستگاه های نظامی جمهوری اسلامی میباشند از سوی نیروهای نظامی حکومت به ویژه سپاه پاسداران برای درگیری با مجاهدین سازمان جیش العدل تحت فشار میباشند. علاوه بر این در طول چند ماه گذشته حداقل دو ترور ناموفق اعضای سازمان جیش العدل نیز از سوی این افراد صورت گرفته است.

سازمان جیش العدل خطاب به فعالین و دلسوزان ملت بلوچ اعلام میدارد در این ایام نگاه ویژه ای نسبت به سرسپردگی و رفتارهای خیانتکارانه این جنگجویان بلوچ که ادعای سرمچاری دارند داشته باشند و برای جلوگیری از غرق شدن هرچه بیشتر این مفلسان سیاسی در باتلاق ولایت فقیه تلاش بکنند.

لازم به توضیح است سازمان جیش العدل حق پاسخ دادن به این خیانتکاری ها را در زمان و مکان مناسب برای خود محفوظ میداند.

ویدیویی از خودرو به غنیمت در آمده لحظاتی پس از فرار جنگجویان اجاره ای

درباره shabake

پیشنهاد ما به شما

این همه ذلت از برای ترک جهاد است

سازمان جیش العدل با عنایت به مبحث تربیت و آموزش فکری مبارزان عدل در کنار …