یکشنبه , ژانویه 23 2022

شهدای قبیله سمالزهی ستارگان پر افتخار این طایفه نجیب هستند

سازمان جیش العدل به نمایندگی از تمام ملت مسلمان بلوچ و همچنین مظلومین ایران شهادت فرزندان بر حق مرد حماسه آفرین بلوچستان، جمعه خان سمالزهی را خدمت بستگان شهداء، ریش سفیدان ایل سمالزهی و خصوصا مجاهد بزرگوار جناب حاجی درا شه بخش که نقش پدری را برای شهدای اخیر ایفا میکرد، صمیمانه تسلیت میگوید.

قطعا قبیله بزرگ سمالزهی با تقدیم دهها شهید نقش تاثیر گذاری را در جریان جنبش حق طلبانه ملت مجاهد بلوچ ایفا کرده است. سازمان جیش العدل که محل تلاقی خون صدها تن از قهرمانان ملت بلوچ از تمام قبیله ها و طوایف است و افتخار پاسبانی از خون سایر اهل سنت ایران را دارد بر خود لازم میداند که از ایثار، شهادت طلبی، حماسه آفرینی و روحیه جهادی تک تک مردم بخش کورین و غیور مردان قبیله سمالزهی تشکر کند.

قابل توضیح است در حماسه آفرینی روز گذشته جانبرکفان عدل بسیاری از مردان با افتخار کورین به کمک برادرانمان پیوستند و باعث آن شدند که معادلات و برنامه ریزی های دشمن نقش بر آب گردد.

به فضل الهی و به برکت خون شهدا و همچنین زحمات فعالین، جنبش جهادی بلوچستان امروز بسمت فراگیر شدن در حال حرکت است و ان شاءالله روزی تخت ستم ولایت فقیه را سرنگون خواهد کرد.

درباره shabake

پیشنهاد ما به شما

در پی تلاش سازمان جیش العدل برای پیگیری سرنوشت چهار تن از نیروهای اسیر شده خود، مسئول ارتباطات مردمی سازمان به همراه یک مجاهد دیگر به شهادت رسید

بسم الله الرحمن الرحیم رژیم ولایت فقیه در طول نزدیک به دو دهه مبارزات ملت …