یکشنبه , ژانویه 23 2022

امنیت پایدار در بلوچستان برخلاف هزینه های سر سام آور شما، بسیار آسان و به رایگان حاصل میشود

امروز ۱۸ دیماه سپاه پاسداران مانور گسترده ای را در بلوچستان با نام سرورمان محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم آغاز کرده است.
سپاه پاسداران بصورت واضح مخاطب این رزمایش را مردم قرار داده و آشکارا برای فرزندان این آب و خاک خط و نشان کشیده است.

سازمان جیش العدل که مخاطب درجه اول این رزمایش است خطاب به سران حاکمیت و سپاه پاسداران اعلام می‌کند امنیت مسیری نیست که در  زیر “مشت آهنین” و “بسیج نیروهای مسلح” محقق شود.
علاوه بر این ملت مجاهد بلوچ و شیر بچه های جامعه مظلوم اهل سنت ایران در طول ۲۰ سال مبارزات خود ثابت کرده اند که مظالم شما و ارعابی که به وجود می آورید ابزارهایی نیستند که بتوانند پیشقراولان لشکر دردمندان سرزمینمان را زمین گیر کنند. 

امنیت پایدار در بلوچستان بر خلاف هزینه های سرسام آوری که انجام میدهید بسیار آسان و رایگان حاصل میشود آنهم نه با انجام دادن تلاش، بلکه با متوقف کردن تلاش!
بله امنیت پایدار در بلوچستان با متوقف کردن تلاش هایتان برای اضمهلال ملت مسلمان بلوچ و اهل سنت ایران، با متوقف کردن تلاش‌هایتان برای درجه بندی شهروندان کشور و متوقف کردن تلاش‌تان برای قالب کردن اندیشه صفوی بر مردممان رایگان حاصل میشود.

باید به نیکی بدانید که حلقه امن بزرگترین و قدرتمندترین ارتش‌ها نیز در مقابل عزم ملت زجر دیده پناهگاه مطمئنی برای حکومت‌های جابر و ستمگر نیست.

سازمان جیش العدل ۱۸ دیماه ۱۴۰۰ مصادف با ۵ جمادی الثانی

درباره shabake

پیشنهاد ما به شما

در پی تلاش سازمان جیش العدل برای پیگیری سرنوشت چهار تن از نیروهای اسیر شده خود، مسئول ارتباطات مردمی سازمان به همراه یک مجاهد دیگر به شهادت رسید

بسم الله الرحمن الرحیم رژیم ولایت فقیه در طول نزدیک به دو دهه مبارزات ملت …