یکشنبه , ژانویه 23 2022

تمام تبعات تقسیم بلوچستان بر عهده مجریان آن است

بسم الله الرحمن الرحیم

گویا دستگاه ولایت فقیه عزم خود را برای تقسیم و یا به عبارتی اضمحلال ملت بلوچ جزم کرده است. سازمان جیش العدل همانگونه که بارها نسبت به اجرای این طرح به دستگاه های امنیتی هشدار داده است. تاکید میکند ملت بلوچ طرح موسوم به توسعه سواحل مکران و تقسیم بلوچستان را در یک راستا و با هدف اضمحلال فرهنگ، مذهب و سرزمین خود میداند. سازمان جیش العدل به عنوان ارتش برآمده از بطن جامعه بلوچستان اعلام میدارد تبعات اجرای چنین طرحی بسیار سنگین و دور از انتظار حکومت خواهد بود و از اینرو پیشاپیش اعلام میکنیم عواقب و تبعات چنین طرحی کاملا بر عهده حکومت ولایت فقیه است.

از جانب دیگر ملت بلوچ باید هشیارانه اوضاع برادران خود در الاحواز را زیر نظر داشته باشد که چگونه عربهای خونگرم با وجود آنکه چاه های نفت و مخازن گاز ایران را به عنوان بزرگترین منبع درآمد این کشور میزبانی میکنند و دارای بیشترین رودخانه های پر آب در جغرافیای ایران هستند، سرزمینشان به نفع سیاستهای حکومت رو به تباهی پیش میرود.
طرح هایی چون تقسیم بلوچستان، تزریق جمعیت میلیونی به سواحل مکران، فروخت و اجاره سرزمینمان به قدرتهای جهانی همه و همه آینده ای به مراتب وحشتناک تر از وضعیت کنونی ملت عرب در الاهواز را برایمان ترسیم میکند. جایی که در آنجا بلوچ اقلیت است، سهم مان از منابع طبیعی سرزمینمان جز هزینه های زیست محیطی چیزی نیست و فرهنگ و مذهبمان رو به اضمحلال رفته است. عاقلانه آن است که برای جلوگیری از چنین آینده تاریکی باید امروز کمر همت را ببندیم.

سازمان جیش العدل ۶ مرداد ۱۴۰۰ مصادف با ۱۷ ذی الحجه ۱۴۴۲

درباره shabake

پیشنهاد ما به شما

ترور ناجوانمردانه مفتی نظام الدین روانبد را تسلیت میگوئیم

بسم الله الرحمن الرحیم ترور مفتی نظام الدین از علمای مطرح اهل سنت و یکی …