شنبه , می 21 2022

ترور ناجوانمردانه مفتی نظام الدین روانبد را تسلیت میگوئیم

بسم الله الرحمن الرحیم

ترور مفتی نظام الدین از علمای مطرح اهل سنت و یکی از قضات مطرح محاکم شرعی بلوچستان را خدمت خانواده و دوستداران این بزرگوار و همچنین عموم مسلمین تسلیت عرض میکنیم و از درگاه باری تعالی برای بازماندگان آن شهید صبر جمیل مسئلت داریم.

شواهد و قرائن غیر قابل انکاری دال بر آن دارد که درگذشت این شخصیت برجسته علمی و ادبی بلوچ در اثر بروز علائم شدید مسمومیت بوده است که این علائم بصورت بسیار سریع باعث وفات ایشان گشته است. پزشکان محلی نیز با تائید این امر، بر علت وفات بر اثر مسمومیت صحه میگذارند.
از جانب دیگر اثرات مسمومیت پس از دیدار و صرف ضیافت با نیروهای سپاه پاسداران رخ داده است. موضوعی که ثابت میکند درگذشت ایشان یک ترور هدفمند بوده است. واضح است در این شرایط متهم ردیف اول در قتل ایشان ارگان سپاه پاسداران و نهادهای امنیتی می‌باشند.
سازمان جیش العدل خود را متعهد میداند که تمام تلاش خود را برای پاسخگو کردن جنایتکاران این ترور ناجوانمردانه انجام بدهد.

علاوه بر این سازمان جیش العدل از آقای «ناصر بن» به عنوان میزبان این ضیافت به جد میخواهد جهت رفع اتهامات و بدگمانی های احتمالی پیرامون واقعه رخ داده شفاف سازی کند.

در پایان سازمان جیش العدل از عموم ملت مسلمان بلوچ میخواهد برای نشان دادن خشم خود نسبت به چنین جنایتهای آشکاری فریاد اعتراض خود را بلند کنند تا حکومت مردان رژیم فرقه گرایی ولایت فقیه حس بیداری و اتحاد را در شما مشاهده کنند. تا از این رهگذر اندکی از حس سبوعیت حکومتمردان رژیم کاسته شود.

سازمان جیش العدل 3 آبان 1400 مصادف با 18 ربیع الاول 1443

تصویری از مفتی نظام الدین روانبد

درباره shabake

پیشنهاد ما به شما

توطئه نیروهای امنیتی برای ترور یکی از نیروهای سازمان جیش العدل ناکام ماند

بسم الله الرحمن الرحیم سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می‌رساند مزدوران منطقه ای رژیم …