یکشنبه , ژانویه 23 2022

توضیح سازمان جیش العدل پیرامون درگیری امروز جانبرکفان عدل الهی در منطقه کورین

سازمان جیش العدل به اطلاع عموم میرساند جان برکفان عدل الهی امروز ۱۱ دیماه پس از آنکه توسط ستمگران ولایت فقیه در منطقه کورین به محاصره در آمده بودند پس از به هلاک رساندن چندین تن از مزدوران ولایت فقیه دو تن از قهرمانان سرافراز ملت بلوچ به نام های «غلام شه بخش و حمید شه بخش» به شهادت رسیدند.

در ارتباط با جزئیات درگیری امروز قابل توضیح است، پس از آنکه چند تن از قهرمانان ملت مسلمان بلوچ بصورت سرزده وارد منزل یکی از بستگان خود میشوند نیروهای ولایت فقیه بشکل غیر انسانی و بدون تفکیک این منزل را زیر آتش سنگین انواع اسلحه ها  و توپخانه میگیرند. که در نتیجه این اقدام ماموران انتظامی، همسر و فرزند صاحب منزل برای نجات جان خود از آتش سنگین حمله دژخیمان ولایت فقیه تلاش میکنند از حیاط منزل خارج شوند اما متاسفانه زیر آتش سنگین ستمگران ولایت فقیه به شهادت میرسند.
پس از به شهادت رسیدن این کودک و مادر او جان برکفان عدل الهی دلیلی برای آتش بس و تسلیم کردن خود نمی‌بینند و با توکل بر ذات باری تعالی عزم خود را برای مقاومت تا لحظه شهادت جزم میکنند.
پس از ادامه پیدا کردن درگیری نیروهای پشتیبانی حماسه آفرینان ملت بلوچ با یک آریش ویژه بسمت محل محاصره پیش رویی میکنند که پس از درگیری شدید موفق میشوند دو برادر مجاهد خود را بسلامت از محاصره دشمن خارج کنند.
نیروهای رژیم پس از پایان درگیری و انهدام کامل منزل محاصره شده صاحب این خانه که بصورت داوطلب خود را تسلیم نیروهای سپاه پاسداران کرده بود و با وجود آنکه بیگناهی او محرز گشته است را با خود میبرند.

درگیری امروز فرزندان ملت مسلمان بلوچ به حاکمیت ثابت کرد جنبش جهادی ملت مسلمان بلوچ ظرفیت آن را دارد بصورت انفجاری به یک قیام مسلحانه ملی تبدیل شود و موجودیت ولایت فقیه را تهدید کند.

سازمان جیش العدل به شهادت رسیدن قهرمانان ملت مسلمان بلوچ و همچنین شهادت یک کودک و خواهر ایمانیمان در درگیری امروز را خدمت ملت مسلمان بلوچ تسلیت میگوید و برای بستگان این شهدا آرزوی صبر جمیل و همچنین برای شهدا غفران الهی و علو درجات مسئلت دارد.

سازمان جیش العدل ۱۱ دیماه ۱۴۰۰ مصادف با ۲۷ جمادی الاول ۱۴۴۳

درباره shabake

پیشنهاد ما به شما

مجموعه بیانیه های عملیاتی سازمان جیش العدل در طول یازده ماه نخست سال 1399

مجموعه بیانیه های عملیاتی سازمان جیش العدل در طول یازده ماه نخست سال 1399. قابل …