شنبه , می 21 2022

پیام امیر صلاح الدین فاروقی به مناسبت فرا رسیدن عید الفطر

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن عید سعید فطر، عید صبر و نیکی را خدمت تمام عالم اسلام و خصوصا مردم مظلوم بلوچستان و جامعه مستضعف اهل سنت ایران تبریک و تهنیت عرض میکنم. پشت سر گذاشتن یک ماه تزکیه و عبادت خالصانه برای رضایت الله سبحانه و تعالی ان شاءالله که تقرب به اوی تبارک و تعالی را برای ما به ارمغان آورده است و یک ماه بندگی و محبت با پروردگار آسمان ها و زمین قلبهایمان را از گناه و زشتی تصفیه کرده است.
امیدوارم پروردگار متعال طاعات و عبادات همه ما و شما را در این ماه سراسر رحمت به درگاه خویش بپذیرد. {تقبل الله منا ومنكم صالح الأعمال وغفر الله لنا ولكم}

مناسبتها بهانه ای هستند برای گرد آمدن و یادآوری کردن، فرصتی برای مژده و تنبه؛ اما ای اهل سنت مظلوم ایران و ای مستضعفین بلوچستان از شما میپرسم در جامعه امروز ما آیا دلیلی برای تبریک و تهنیت میبینید؟!
سینه های شکافته شده برادران کردمان در استان های کردنشین، جسدهای سوخته شده برادران بلوچمان در بلوچستان، و سواحل سرخ شده جنوب از خون عزیزانمان، و اسارت خراسان بزرگ آن مهد علم و عرفان در دستان فرقه پرستان ولایت فقیه و غربت لامثال مردان علم و ادب در نواحی مرکزی ایران مجالی برای تبریک و آذین بستن برایمان باقی نگذاشته است. 43 سال فتنه آفرینی و آتش افروزی برای دریدن پیکر امت اسلام توسط رژیم حاکم بر سرزمینمان چیزی جز سرافکندی و شرمساری نصیبمان نکرده است.

ای اهل سنت ایران میخواهم در این فرصت شما را از آینده ای بیم دهم که سده ها پیش سرنوشت ما و این کشور را به کلی تغییر داد. و آن ابتلا به غفلت و عافیت طلبی است.
این دو عنصر نابودگر سده ها پیش باعث تسلط خونخواران صفوی بر این مرز و بوم شد که آثارشان تا به امروز گریبان گیر ماست و امروز همان غفلت و عافیت طلبی مجددا در حال ریشه زدن در جامعه ماست و اگر ادامه پیدا کند مطمئن باشید اندک امانتی که از نیاکانمان برایمان به یادگار مانده است را به فتنه ولایت فقیه واگذار خواهیم کرد.

اما ای برادران و خواهرانم تنبه را برایتلان بیان کردیم، بگذارید به درمان این درد بزرگ نیز اشاره کنیم.
عزیزانم درمان این درد جهاد فی سبیل الله است! آری! ای پیروان محمد مصطفی صلی الله علیه و آله وسلم تنها مسیر رهایی ما از زیر یوغ ستم و فتنه ولایت فقیه و یگانه راه رسیدنمان به کرامت، جهاد فی سبیل الله است.
ای برادران و خواهرانم ای بزرگان و عقلای قوم اگر گمان میکنید مردانی برای نجات شما از کشورهای همسایه سرازیر خواهند شد و یا شما در جنگ بین گرگها به کمال و آسایش خواهید رسید. بدانید که این تفکر شما بر خلاف نص صریح کلام پروردگارمان است آنجا که میفرماید (إِنَّ اللّهَ لاَ يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ). باید بدانیم که الله قومی را کفایت و کفالت میکند که بر ذات اوی تبارک و تعالی توکل کنند و به پای کار بیایند کما اینکه الله سبحانه و تعالی میفرماید (وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ)

ای غیور مردان بلوچستان، ای دلاوران کرستان، ای حماسه سازان عرب خوزستان، ای بزرگان خراسان و ای ستارگان فارس آیا زمان آن فرا نرسیده است که سرزمین هایمان برای رسیدن به کرامتی که مستحق آن هستیم بر علیه ولایت فقیه قیام کنند؟
اسلام به ما آموخته است که مرگ در مقدر ما نوشته شده است و راهی برای رهایی از آن وجود ندارد پس بهتر نیست که جان عزیزمان را برای رضایت الله و برای تحقق یک هدف والا پیش کش کنیم تا پروردگارمان ما را به رضوان خویش بشارت بدهد و به لقب شهید سرفرازمان کند.

در انتها ضمن آرزوی عافیت و سلامتی برای عالم اسلام و سعات برای بشریت از بارگاه رب منان میخواهم که اعمال شکسته ما را به درگاه خویش قبول کند و ما را توفیقی ارزانی دارد که بتوانیم برای رضای اوی تبارک و تعالی بر علیه ستمکاری های ولایت فقیه قیام کنیم.

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

صلاح الدین فاروقی عید الفطر 1443

درباره shabake

پیشنهاد ما به شما

مجموعه بیانیه های مناسبتی و موضوعی سازمان جیش العدل در طول سال 1397

مجموعه بیانیه های مناسبتی و موضوعی سازمان جیش العدل در طول سال 1397. قابل توضیح …